16 יתרונות אבקה של דבורים לא יאומנים כמו גם ההשפעות הצדדיות שלה

שהוזכרו כ”זרקת הנוער של הטבע “, מכונה כיום אבקה של דבורים כאחד המזון העל -מזין המוצע ביותר על פני כדור הארץ. ההערכה היא כי היא מעניקה יתרונות בריאותיים ובריאות עצומים כמו גם מתקנים מחלות אנושיות ספציפיות. ניתן לייחס את השימוש בו למצרים כמו גם לתרבויות סיניות. הרשומות מציינות כי אפילו היפוקרטס, אבי ג’רזי מונפלייה הרפואה העכשווית, ניצל זאת כ- 2500 שנה לטיפול במטופליו. בואו נבין מה בדיוק זה כמו גם היתרונות השונים שלו.
מה זה אבקה של דבורים?
אבקה הוא זרע בגודל אבק המתגלה על איבר הרבייה הזכר או על גבירה של כל פרח. כאשר דבורים מקפצות על הפרח כדי לאסוף צוף, זרעים צהובים, כתומים, שזופים או חומים נשארים עם רגלי הדבורים לייצור אבקה דבורים. אלה מתערבבים לעתים קרובות עם צוף כמו גם רוק דבורים. שונה מארס הדבורים, ג’לי רויאל או דבש; חומר התזונה של אבקה דבורים משתנה באופן משמעותי ככל שהאבקה מגיעה מפרחים שונים.

עובדות תזונת אבקה של דבורים
אבקה של דבורים אמורה להועיל לבני אדם כמו לדבורים. כ -55 אחוז מהחומר שלו הוא פחמימות, 35-40 אחוז חלבונים, 2 אחוז שומנים כמו גם מנוחה הם נוגדי חמצון אחרים, מינרלים, ויטמינים כמו גם מספר רכיבים מועילים אחרים שעדיין לא זוהו. אף על פי שאלו הופקו באופן מלאכותי על ידי בני אדם, הם אינם נותנים את אותם היתרונות בדיוק כמו האבקה הטבעית של הדבורים. יש לו אנזימים רבים כמו קטלאז, פקטאז, פפסין, סכראז, אמינים, קסנטופילס, אמינים כמו גם רבים אחרים אשר נותנים את יתרונותיו התזונתיים כמו גם הבריאות והבריאות. על פי ההערכה, הוא עשוי מ -250 חומרים. פירוק התזונה ג’רזי אברטון שלו נעשה על כפית אבקת דבורים המספקת 16 קלוריות. 55 אחוז ממנו הם מפחמימות, 14 אחוז שומנים כמו גם 31 אחוז מחלבונים. עובדות התזונה המפורטות שלה לכפית אחת הן:-
ערכי תזונה
Kilojoules67KJ
קלוריות 16 קקאל
חלבון 1.2 גרם
פחמימות 2.18 גרם
סוכר 1.79 גרם
FAT0.24 גרם
שומן רווי 0.173 גרם
שומן חד -רווי 0.025 גרם
Fat0.027 גרם רב -בלתי -רווי
כולסטרול 0 מ”ג
סיבים 00.4 גרם
נתרן 0 מ”ג
אשלגן 11 מ”ג

להלן רישום יתרונות אבקה של דבורים לבריאות ובריאות כמו גם עור:
יתרונות בריאותיים
באבקה של דבורים יש יתרונות בריאותיים ובריאות מדהימים. מעטים מהן ראויים לציון מופיעים להלן.

1. אובדן משקל
מחסן של ויטמינים כמו גם מינרלים, אבקה הדבורים יכולה להזין במהירות כל סוג של גוף עם צריכת תזונה גרועה. זה יכול לשלוט בהורמונים בנוסף לתיקון כמו גם להגביר את הפעילות המטבולית. זה מושפע מאלמנט הלקטין של אבקה הדבורים שמובן כי הוא מקדם שריפת שומן תת עורי כמו גם להקל על ספיגה טובה בהרבה של חומרים מזינים עם הפרשה יעילה של פסולת גוף. היכולות המשתנות של אבקה של דבורים בנוסף לחומצת האמינו הטבעית שלה, פנילאלנין מסייע בעצירה של תשוקות מזון כמו גם ייסורי רעב. לפיכך, במצטבר, אתה חווה ירידה במשקל.
איך להישתמש

לקבלת תוצאות מיטביות, יש ליטול כפית אחת של אבקה דבורים קרקעית עדיף עם פירות במהלך הארוחות, שלוש פעמים ביום. סיבי הפרי הטבעיים משפרים את פעילותו.

אחרת זה יכול להיות טחון כמו גם מעורבב עם דבש ביחס של 1: 1 או עם גבינת יוגורט/קוטג ‘ביחס 1: 4 כמו גם שנצרך לאורך כל היום.

אם מרגישים עודף רעב, יש לצרוך אבקה של דבורים שעה לפני הארוחות. לאחר מכן הוא משמש כמדכא רעב.

2. בוסטר של מערכת החיסון
בשנת 2014 פרסמו המזון כמו גם טוקסיקולוגיה כימית מחקר מחקר על פעילויות ביולוגיות של שמונה סוגים שונים של אבקה של דבורים תעשייתיות. המחקר קבע את התכונות האנטי -מיקרוביאליות, נגד פטריות כמו גם את התכונות האנטי -ויראליות של אבקה דבורים. זה מסייע למאבק בגוף בזיהומים. בכך שהוא נהדר לפלורת המעי, הוא מחזק עוד יותר את מערכת החסינות. החומר הנוגד חמצון הגבוה שלו מגן עוד יותר על התאים מפני הפעולה המזיקת של רדיקלים חופשיים בגוף. האבקה יכולה להרוג במהירות כל סוג של חיידקים כמו גם נגיף כמו גם אסיסטים מונעים גם קר, שיעול, הרעלת מזון וכו ‘. מחקרים הראו זאת כטיפול הטוב ביותר כנגד קדחת חציר, שיעול, קר, ברונכיטיס חריף, קוליטיס, מיגרנה וכו ‘.

איך להישתמש
צרכו כפית אחת של אבקה של דבורים במהלך ארוחת הבוקר כל יום.

3. משפר אנרגיה
ככל הנראה, בגלל הריכוז הגבוה של חלבונים, חומצות אמינו כמו גם ויטמינים B; מובן כי אבקה של דבורים מגבירה את רמות האנרגיה שלך מיד לאחר הצריכה. השימוש השגרתי שלו משפר את סיבולת הגוף כמו גם סיבולת תוך הגדלת כוחו להילחם גם בעייפות.

צרכו כפית אחת של אבקה של דבורים על ידי ערבובם עם אוכלים כמו גם משקאות לאורך היום.

5. מערכת עיכול
באבקה של דבורים יש מספר השפעות מועילות על מערכת העיכול ג’רזי נבחרת ברזיל בכדורגל התוצאהnullnullnull