עדכון טכנולוגי

היי חבר’ה – פשוט האמנתי שאספק ג’רזי ויסל קובה לך מעט עדכון לגבי בעיות טכנולוגיות שכן לבסוף אנו סוגרים בכמה שינויים עצומים בזכות כמה סיוע טק חדש (HOORAY עבור לורה!). אתה צריך לחוות אתר חלק הרבה יותר מהיר – אנא תן לי להבין בשרשור זה אם אתה עדיין שם לב לאתר Wonky. כמה מהשינויים שביצענו היו זקוקים לנו להיפטר מכמה תכונות מכיוון שהן העניקו את בסיס הנתונים, כולל פונקציית העריכה כמו גם פונקציית התגובה לדו”ח (אשר שימשה כראוי כשלוש פעמים בשנתיים שהיו לנו אותה רץ)! (שמרנו על פונקציית “הירשם לתגובות” – אני דרישה לחקור מדוע אדם לא עובד.)
שני הערות נוספות בנוגע לבעיות ניהול באתר:
מודעות וידאו. מסרתי את הודעת הסיום שלי לעסק שעבדתי איתו עבור שטח מודעות מתחת לפני הקיפול, כך שבאופן אידיאלי חלק גדול מאותן מודעות הווידיאו האוטומטיות צריכות לעצור בקרוב-אנחנו עדיין בחלון הסיום שלושים יום כרגע , לצערי; תן לי להבין אם אתה ממשיך לראות אותם כמו גם אני אעשה כמיטב יכולתי כדי לעצור אותם. (זה/היה תהליך ארוך להפליא עם העסק להפסיק את המודעות, וזה חלק מסיבה שהססקתי.) אם אתה רואה/שומע מודעות שמע מעל הקפל (Leaderboar מודעה באמצע) אנא הרשו לי להבין בהקדם האפשרי – זהו עסק אחר כמו גם הם הרבה יותר טובים ג’רזי אטאלנטה עם התגובה במהירות. כמו כן, אנא הרשה לי להבין אם יש לך גם בעיות ניידות בלבד, כגון הפניות לחנות האפליקציות (GRRR)-באופן ספציפי אם אתה יכול להתקדם לי את כתובת האתר הארוכה שאליה אתה מפנה, זה יהיה מדהים.
הערות בעיות. אחרי שנעלה את העבודה הזו, אחד הבאים שאני רוצה לעבוד עליו הוא העברת הודעות לגבי ההערות; יתכן שנוכל לגלות שיטה שתגיד לך מדוע התגובה שלך לא מפרסמת. אם תגובה לא מפרסמת מייד זה יכול להיות מכיוון שא) אתה חדש באתר (או שאתה משתמש במחשב חדש) כמו גם שהלכת למתינות, ב) אתה משתמש במילה שזו שולח אותך למתינות, ג) כתובת ה- IP שלך הוצגה במתינות בגין הפרה אתה יוצר איתי קשר), או ה) זה פרסם כמו גם הוא רק בעמוד 2 של הערות. יש גם את סוגיות הוורדפרס ג’רזי אוטרכט המעצבנות עם “הערות כפולות” כמו גם “אתה מפרסם גם במהירות”, ששניהם באופן אידיאלי הם הרבה פחות נושא ממה שהיו שנה או שנתיים אחורה – אנא הרשו לי להבין אם שני אלה העניינים עדיין צצים כל הזמן.